Надбудова офісних приміщень з облаштуванням шатрового даху та влаштуванням утеплених фасадів та реконструкцією виробничих приміщень за адресою м.Львів вул. Зелена для Корпорації «Енергоінвест-ресурс»

Загальна площа забудови 4 тис. м 2

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались: Надбудова приміщень, влаштування даху, утеплення фасаду, влаштування фасаду короїдом, внутрішнє оздоблення, Влаштування бетонних промислових підлог з навантаженням до 4 тон. На м.2.

Початок робіт: 20.11.2005 року

Закінчення робіт: 30.12.2006 року

 

Реконструкція виробничо-складського комплексу (ВСК) ТзОВ «Сандора» з використанням недобудованих будівель та споруд бази УВТК Львівського ДБК – 1 на території сільської ради с. Пасіки Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області», за адресою м.Львів, вул. Збиральна 1

Загальна площа забудови 18 тис. м2.

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались:

Демонтаж та монтаж складних з/б конструкцій (плити покриття до 18 м), фасад вентильований з утепленням (мін вата з металопрофілем) 5,5 тис. м2., промислові бетонні підлоги ( з навантаженням до 5 тон на 1 м 2), зовнішні внутрішні комунікації, благоустрій території, внутрішнє оздоблення виробничо-складських приміщень висотою 12м., монтаж та виготовлення метало пластикових конструкцій, електропостачання, пожежний водопровід, покрівля дахів, будівництво офісу під ключ, огородження території, під’їзна дорога.

Початок робіт:  31.05.2006 р.

Закінчення робіт:  30.12.2007 р.

 

«Кисеньтехсервіс» - Будівництво та реконструкція виробничо-складських приміщень та адміністративного корпусу з влаштуванням благоустрою та під’їзних шляхів для Кивеньтехсервіс

 Статус – Генпідрядник.

Загальнобудівельні, оздоблювальні роботи та влаштування комунікацій.

Початок робіт: 12 червня 2006 року

Закінчення робіт: 30 грудня 2006 року

 

Реконструкція адміністративних приміщень для ТзОВ «Карпатейр-Україна»

Статус – Генпідрядник.

Загальнобудівельні та оздоблювальні роботи

Початок робіт: 16 липня  2006 року

Закінчення робіт: 30 жовтня 2006 року

 

Виконання ремонтно – будівельних робіт аеровокзалу в місті Львові для Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів»

Статус – Генпідрядник.

Внутрішнє оздоблення.

Початок робіт: 4 серпня 2006 року

Закінчення робіт: 30 грудня 2006 року

 

Будівництво готельного комплексу в карпатах «Лагуна»(Славськ) для ВАТ «Галсілліс»

Статус – Генпідрядник.

Загальнобудівельні, оздоблювальні роботи, благоустрій.

Початок робіт: 15 вересня 2005 року

Закінчення робіт: 30 грудня 2006 року

 

Реконструкція виробничо-складського комплексу ТзОВ «Калушський трубний завод» для корпорації PolyPlastic за адресою Івано-Франківська область, м.Калуш

Загальна площа забудови 10,5 тис. м 2

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались:

Роботи виконувались в ускладнених умовах.

Демонтаж та монтаж складних з/б конструкцій на висоті до 12 м, бетонні під’їдні шляхи,  фасад з сандвіч панелей, промислові бетонні підлоги ( з навантаженням до 7 тон на 1 м 2), зовнішні внутрішні комунікації, благоустрій території, внутрішнє оздоблення виробничо-складських приміщень висотою 12м., монтаж та виготовлення складних та дрібних  металоконструкцій, встановлення метало пластикових конструкцій, електропостачання, система опалення та водопостачання, покрівля дахів, реконструкція офісного приміщення, огородження території.

Початок робіт 1.06.2008 р.

Закінчення робіт 1.04.2009 р.

 

Надбудова офісних приміщень з облаштуванням шатрового даху та влаштуванням утеплених фасадів та реконструкцією виробничих приміщень за адресою м.Львів для ТзОВ «Монтажно-заготівельний завод»

Загальна площа забудови 4,8 тис. м 2

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались: Надбудова приміщень, влаштування даху, утеплення фасаду, влаштування фасаду короїдом, внутрішнє оздоблення, Влаштування бетонних промислових підлог з навантаженням до 4 тон. на м.2.

Початок робіт: 3.01.2008 року

Закінчення робіт: 30.12.2009 року.

 

Будівництво виставкового майданчика автомобілів для корпорації АІС за адресою м. Львів

Загальна площа забудови 3 тис. м 2

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались: Бетонна площадка з облаштуванням бруківки,  асфальтування території, огородження з сталевих елементів, підвід комунікацій, шлагбаум на фотоелементах, влаштування флагштоків.

Початок робіт 01.06.2008 року

Закінчення робіт 01.10.2008 року

 

Будівельно-монтажні роботи СЕБР на об’єкті «Техпереозбороєння ДКС «Опари-2»

Статус – Генпідрядник.

Загальнобудівельні, оздоблювальні роботи, комунікації, благоустрій.

Початок робіт: 1 лютого  2007 року

Закінчення робіт: 30 грудня 2008 року

 

Реконструкція вул. Радгоспної в селі Лисиничі Пустомитівського району Львівської області для Лисиничівської сільської ради

Статус – Генпідрядник.

Початок робіт: 23 вересня  2009 року

Закінчення робіт: 2 листопада 2009 року

 

Будівництво Адмінбудинку та Ливарного цеху, для Дацької компанії GramEquipment, що знаходяться за адресою Львівська область, Пустомитівський район, м. Пустомити

Загальна площа забудови 3,5 тис. м2.

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались:

Демонтаж та монтаж складних з/б конструкцій, промислові бетонні підлоги ( з навантаженням до 5 тон на 1 м 2), зовнішні внутрішні комунікації, благоустрій території, внутрішнє оздоблення виробничо-складських приміщень, електропостачання, покрівля дахів, реконструкція та надбудова офісного приміщення, огородження території, монтаж та виготовлення метало пластикових конструкцій.

Початок робіт 05.05.2008 р.

Закінчення робіт 12.12.2010 р.

 

Реконструкція з добудовою складських та офісних приміщень для ТзОВ «Олмар», що здійснюються за адресою: м. Львів

Загальна площа забудови 7 тис. м 2 

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались: Демонтаж та монтаж складних з/б конструкцій. Земляні роботи. Забивання паль. Влаштування монолітних та з/б фундаментів, Цегляна кладка висотою поверха до 8м,  Виготовлення та монтаж складних та дрібних металоконструкцій., влаштування промислових підлог з навантаженням до 4 тон на м2. Влаштування шатрових дахів, Підвід зовнішніх та внутрішні комунікації, Внутрішнє оздоблення виробничих та офісних приміщень, Благоустрій 8 тис. м2.

Початок робіт:  10.01.2008 року

Закінчення робіт  29.12.2012 року

 

Виконання 2-х етапів будівництва пивзаводу (цехів пивоваріння та цеху розливу пива) та будівництва офісного приміщення для ТзОВ «Перша приватна броварня «для людей як для себе»

Загальна площа забудови 11,5 тис. м 2

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались: Роботи виконувались в ускладнених умовах діючого виробництва. Демонтаж та монтаж складних з/б конструкцій. Земляні роботи. Влаштування монолітних та з/б фундаментів, Цегляна кладка висотою поверха до 9м,  Виготовлення та монтаж складних та дрібних металоконструкцій. Влаштування монолітного перекриття з навантаженням 6 тон. На м2, влаштування промислових підлог з навантаженням до 4 тон на м2. Влаштування шатрових дахів, Підвід зовнішніх та внутрішні комунікації, Обшивка стін та підлог керамічною плиткою з посиленою гідроізоляцією, Внутрішнє оздоблення виробничих та офісних приміщень, Благоустрій 7 тис. м2.

Початок робіт: 1.09.2008 року

Закінчення робіт:  29.12.2012 року

 

Капітальний ремонт дороги по вул. Вітовського ПК 1+47-2+97 в м.Старий Самбір Львівської області для Старосамбірської міської ради

Статус – Генпідрядник.

Початок робіт: 18 листопада 2011 року

Закінчення робіт: 30 грудня 2011 року

 

Капітальний ремонт дороги по вул. Чорновола в м.Старий Самбір Львівської області для Старосамбірської міської ради

Статус – Генпідрядник.

Початок робіт: 18 листопада 2011 року

Закінчення робіт: 30 грудня 2011 року

 

 

Влаштування фасаду та бетонної площадки для ПВКП «Акватерм-Україна» в місті Львів

Статус – Генпідрядник.

Загальнобудівельні, оздоблювальні роботи, благоустрій.

Початок робіт: 15 вересня 2011 року

Закінчення робіт: 30 грудня 2012 року

 

Реконструкцію складу готової продукції ПАТ «ПБК «Радомишль» в місті Радомишль, Житомирської області для Публічного акціонерного товариства «Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль»

Статус – Генпідрядник.

1 липня 2012 року

30 листопада 2012 року

 

Реконструкція та ремонтно-реставраційні роботи (першочергові аварійні роботи) пам’ятки архітектури XX ст. адміністративної споруди на вул. Саксаганського 13 (апеляційний адміністративний суд)  для КЕВ міста Львова

Статус – Генпідрядник.

В процесі виконання

 

Капітальний ремонт в амбулаторії с.Чижиків Пустомитівського району Львівської області для Пустомитівської районної лікарні.

Статус – Генпідрядник.

В процесі виконання

 

Реконструкція доріг для ВП «Рівненська АЕС» на об'єкті «Вулиці мікрорайонів Північний 2. 3 та Північно-Східний (вул. № 1А, №10. №9 ПК4+15 до ПК14+3,25)» в м. Кузнецовськ

Статус – Генпідрядник.

В процесі виконання

 

Реконструкцію з розширенням виробничих приміщень ТзОВ ТВК «Перша приватна броварня «Для людей – як для себе!» по вул. Дж. Вашингтона, 8 в місті Львові /Новий цех розливу/

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались: Роботи виконувались в ускладнених умовах діючого виробництва. Демонтаж та монтаж складних з/б конструкцій. Земляні роботи. Влаштування монолітних та з/б фундаментів, Цегляна кладка висотою поверха до 9м,  Виготовлення та монтаж складних та дрібних металоконструкцій. Влаштування монолітного перекриття з навантаженням 6 тон. На м2, влаштування промислових підлог з навантаженням до 4 тон на м2. Влаштування шатрових дахів, Підвід зовнішніх та внутрішні комунікації, Обшивка стін та підлог керамічною плиткою з посиленою гідроізоляцією, Внутрішнє оздоблення виробничих приміщень

Початок робіт: 11 вересня 2012 року

Закінчення робіт: в процесі виконання

 

 

 

Будівництво логістичного центру та складу готової продукції ПАТ «ПБК «Радомишль» в місті Радомишль, Житомирської області для Публічного акціонерного товариства «Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль»

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались: Фундаменти – буроінєкційні палі довжиною 12м з монолітним ростверком, каркас металевий з металоконструкцій типу «Москва» висота приміщення 10 м. Стіни обшиті частково ВСК панелями, частково Сендвіч-панелями. Промислові підлоги 6 000 м2, благоустрій. Дах м’яка крівля з мембраною.

Загальна площа першої черги 6 000 м2.

В процесі виконання

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
3
0
3
325
86341