Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”- багато профільна будівельна компанія, яка спеціалізується на будівництві промислових, адміністративних та житлових споруд з використанням будівельної та монтажної техніки. 

Наша компанія використовує в своїй діяльності найновіші розробки науки та техніки, будівельних матеріалів та технологій, що дозволяє відповідати світовим стандартам, а також задовольнити запити самих вимогливих замовників.

На нашому підприємстві впроваджена система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009 (сертифікат зареєстрований у реєстрі системи сертифікації УкрСЕПРО 21 жовтня 2009 року № UA.2.022.03882-09)

Наша компанія заснована в 2005 році в тому вигляді в якому вона існує зараз. Хоча свою будівельну діяльність нами було розпочато, ще в далекому 1995 році (фірмою попередником нашої компанії, на базі якої і було засновано наше підприємство).

Великий досвід будівництва будівель на умовах генпідряду - як у Львові, так і по всій Україні - із застосуванням інноваційних технологій, сучасних матеріалів і унікальних виробничих потужностей дає нам можливість, на відміну від більшості інших будівельних компаній, пропонувати дійсно комплексний підхід до зведення об'єктів, багато в чому новаторський для вітчизняного ринку будівельних послуг.

Цей підхід дозволяє нашій компанії реалізовувати будь-які, навіть найскладніші архітектурні проекти; зводити сучасні вентильовані фасади; виступаючи як генпідрядник, здійснювати промислове будівництво, житлове будівництво, будівництво торгівельних центрів, адміністративних і банківських будівель «під ключ»; захищати своїх замовників від всіх проблем, пов'язаних з будівництвом, - починаючи від здобуття дозвільної документації і розробки архітектурної концепції, до здачі в експлуатацію готового об'єкту, включаючи пристрій всіх інженерних систем, меблювання інтер'єрів і благоустрій прилеглої території.

Будівельна компанія зобов'язана відповідати визначеним, часом вельми жорстким вимогам сучасного бізнесу. Але цим наші можливості не обмежуються. Будівельна діяльність ПБС відкрита всім інноваціям, і ми з упевненістю дивимося в майбутнє.

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
1
0
1
323
86339