Click to order
Total: 

Або зателефонуйте нам по номеру 

+380 (98) 694 74 88

Про нас

Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”- багатопрофільна будівельна компанія, яка спеціалізується на будівництві промислових, адміністративних та житлових споруд з використанням будівельної та монтажної техніки.

Наша компанія використовує в своїй діяльності найновіші розробки науки та техніки, будівельних матеріалів та технологій, що дозволяє відповідати світовим стандартам, а також задовольнити запити найвимогливіших замовників.

На нашому підприємстві впроваджена система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009 Наша компанія заснована в 2005 році в тому вигляді в якому вона існує зараз. Хоча свою будівельну діяльність нами було розпочато, ще в далекому 1995 році (фірмою попередником нашої компанії, на базі якої і було засновано наше підприємство).
Великий досвід будівництва будівель на умовах генпідряду - як у Львові, так і по всій Україні - із застосуванням інноваційних технологій, сучасних матеріалів і унікальних виробничих потужностей дає нам можливість, на відміну від більшості інших будівельних компаній, пропонувати дійсно комплексний підхід до зведення об'єктів, багато в чому новаторський для вітчизняного ринку будівельних послуг.

Цей підхід дозволяє нашій компанії реалізовувати будь-які, навіть найскладніші архітектурні проекти; зводити сучасні вентильовані фасади; виступаючи як генпідрядник, здійснювати промислове будівництво, житлове будівництво, будівництво торгівельних центрів, адміністративних і банківських будівель «під ключ»; захищати своїх замовників від всіх проблем, пов'язаних з будівництвом, - починаючи від здобуття дозвільної документації і розробки архітектурної концепції, до здачі в експлуатацію готового об'єкту, включаючи пристрій всіх інженерних систем, меблювання інтер'єрів і благоустрій прилеглої території.

Будівельна компанія зобов'язана відповідати визначеним, часом вельми жорстким вимогам сучасного бізнесу. Але цим наші можливості не обмежуються. Будівельна діяльність ПБС відкрита всім інноваціям, і ми з упевненістю дивимося в майбутнє.

Фотогалерея

Потрібна допомога ?
Залиште заявку, наш інженер задасть питання для розрахунку та проконсультує Вас безкоштовно
© 2022 всі права захищені.
Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”
Design by WebDevel
Made on
Tilda