Click to order
Total: 

Або зателефонуйте нам по номеру 

+380 (98) 694 74 88

Багаторічний досвід дозволяє нам з легкістю справлятися з найскладнішими завданнями

Послуги спецтехніки у Львові

Послуги які ми надаємо
Будівельні послуги
Детальніше
Металоконструкції
Детальніше
Послуги спецтехніки
Детальніше
Послуги спецтехніки у Львові в компанії «Престиж буд стиль»

Функціонування сучасного будівельного майданчика неможливе без спецтехніки, яка заощаджує час та підвищує якість робіт. Часто немає сенсу купувати власну техніку, адже вона потрібна одноразово. Саме тому будівельні компанії віддають перевагу оренді спецтехніки. Це вигідне рішення з усіх позицій, адже економляться кошти, а темпи виконання робіт підвищуються.
Компанія Престиж Буд Стиль пропонує взяти в оренду спецтехніку у Львові та області. У нас ви знайдете машини для виконання будь-яких робіт.
Яка техніка надається в оренду
Замовити послуги спецтехніки у Львові вигідно. Престиж Буд Стиль розуміє потреби клієнтів, тому пропонує всі різновиди спеціальної техніки. У нас можна орендувати машини:
· Для земляних робіт, це екскаватори, самоскиди та бульдозери. Така техніка посприяє підготовці будівельного майданчика для подальших робіт. Якщо коротко, то машини знадобляться на будь-якому об’єкті, де потрібно перемістити значні об’єми піску, ґрунту чи щебню.
· Для будівельних робіт. Сюди входять автокрани, автовишки, бетономішалки та насоси для подачі цементного розчину, а також послуги екскаватора, оснащеного гідравлічним молотом. Без такої техніки неможлива робота на жодному будівельному майданчику.
· Перевезення вантажів. Ця послуга також передбачає транспортування негабаритних вантажів. Тягачі та трали можуть перевозити будівельну техніку чи навіть літак.
· Будівництво та ремонт шляхів. Для цих робіт в оренду надаються грейдери, самоскиди, ґрунтові катки та інші машини.
Вся техніка, яка надається в оренду, від кращих виробників з усього світу. Таким машинам під силу завдання різного рівня складності.
В нашому автопарку знайдеться техніка для будь-яких робіт. Підготовка будівельного майданчика за допомогою екскаватора, висотні робота з використання автовишки, перевезення бетону в бетономішалці, ґрунтовий каток для будівництва новенького автошляху, перевезення вантажів та самоскиді чи тягачі. Просто опишіть майбутні роботи, а ми подбаємо про своєчасну доставку техніки на об’єкт. До того ж вам не потрібно перейматися пошуком кваліфікованого оператора для управління машиною. Вся техніка надається з водієм, а значить можна не хвилюватися стосовно безпеки та збереження машин.
Весь автопарк регулярно проходить техогляд, тому затримки через поломки мінімізовані. Вся робота буде виконана швидко та якісно.

Серед переваг співпраці з Престиж Буд Стиль варто зазначити:
· Економію часу. Машини прибудуть на місце виконання робіт з точністю до хвилини. Можна не хвилюватися, що терміни будуть зірвані чи перейматися пошуками спеціаліста, який доставить техніку на об’єкт. Спецтехніка прибуває на місце виконання робіт та одразу починає працювати.
· Професіоналізм. Керувати машинами будуть висококваліфіковані спеціалісти, які розуміють з чим мають справу. Оператори мають чималий досвід виконання робіт на конкретній машині, тому можна не хвилюватися стосовно якості.
· Доступні ціни. Ми постійно відстежуємо тенденції на ринку, тому пропонуємо оптимальні ціни з урахуванням найвищої якості роботи. З Престиж Буд Стиль ви не переплатите.
· Миттєвий документообіг. Престиж Буд Стиль має всі ліцензії та сертифікати, тому можна не хвилюватися про якість робіт. Наші бухгалтери швидко оформлять транспорту накладну та видадуть чеки.
Якщо ви точно не знаєте, яка техніка потрібна для виконання тих чи інших робіт, просто опишіть майбутні роботи, а наші спеціалісти подбають про своєчасну доставку транспорту.
Оренда спецтехніки коштує недорого, враховуючи те, скільки вам вдасться заощадити, якщо порівнювати з придбанням власного автопарку будівельної техніки. Для замовлення машин на об’єкт дзвоніть за номерами вказаними на сайті. В обумовлені терміни спецтехніка буде доставлена на місце виконання робіт.
Одна з найсуттєвіших переваг – техніка надається з кваліфікованим оператором. Тобто вам не потрібно перейматися тим, хто забере машину, доставить її на місце виконання робіт та надійно керуватиме нею. Погодьтеся, знайти спеціаліста, якому можна довірити важливі підйомні роботи дуже складно. Наші оператори постійно виконують роботи за допомогою спецтехніки, а значить мають чималий досвід. Їм можна довірити найскладніші завдання: підйом вантажів за допомогою екскаватора чи людей за допомогою автовишки. Роботи будь-якого рівня складності під силу спеціалістам Престиж Буд Стиль.
Дзвоніть за номерами вказаними на сайті і наші спеціалісти підберуть підходящу спеціальну техніку, яка впорається з вашим завданням.
Потрібна допомога ?
Залиште заявку, наш інженер задасть питання для розрахунку та проконсультує Вас безкоштовно
© 2022 всі права захищені.
Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”
Design by WebDevel
Made on
Tilda