Click to order
Total: 

Або зателефонуйте нам по номеру 

+380 (98) 694 74 88

Бортовий тягач Маз- 12,2 х 2,35
Бортовий тягач Мерседес- 12,2 х 2,35
Трал Сканія-

Вантажні перевезення у Львові

Наш автопарк
Будівельні послуги
Детальніше
Металоконструкції
Детальніше
Послуги спецтехніки
Детальніше
Вантажні перевезення у Львові та львівській області

Коли потрібно перевезти важкі предмети, габаритну спецтехніку чи інші важкі вантажі, неможливо обійтися без напівпричепів, які називають тралами. Враховуючи високу вартість такої машини, покупка для кількаразового використання буде недоцільною. Саме тому компанія Престиж Буд Стиль пропонує оренду тягачів та тралів.

Різновиди машин для вантажного перевезення негабаритних вантажів

Основна відмінність послуг трала у Львові від інших вантажівок – відсутність бортів на кузові. Сучасні платформи для транспортування вантажів здатні перемістити вироби довжиною близько 18 метрів та шириною понад 3 метри. Сьогодні такі транспортні засоби ділять на дві великі категорії:
1.    трейлери для перевезення вантажів по дорогах загального користування;
2.    напівпричепи, які дозволяють перевозити вантажі по бездоріжжю.
Всі види платформ можна розділити по їх вантажопідйомності:
·      легкі (від 10 до 25 тонн);
·      середні (від 25 до 25 тонн);
·      важкі ( від 45 до 100 тонн);
·      надважкі (понад 100 тонн).
Також всі ці різновиди розділяють по типу причепу, один із таких – трал.
1.    Класичні. Такі платформи створені для перевезення контейнерів, деталей і конструкцій значної довжини. Негабаритні вироби можуть фіксуватися до основної частини кузова для безпечного транспортування.
2.    З пониженою висотою та прямою рамою. В таких причепів особлива підвіска з низькими колесами. Традиційно ці машини призначені для перевезення негабаритних вантажів, промислового обладнання, а також гусеничних машин. 
3.    З пониженою висотою і ломаною рамою. Такі машини призначені для транспортування вантажів з нестандартною висотою, наприклад, будівельну та спеціальну техніку для дорожніх робіт.
4.    Модульні причепи. Вони являють собою просторову раму, в якій верхня частина виконує роль завантажувальної платформи. Щоб перевозити більш важкі об’єкти, їх оснащують 2-6 осями з колесами невеликого діаметру. Зазвичай такі машини оснащені гідросистемою для підйому/спуску платформи.
5.    Складані причепи. Такі платформи являють собою панель з передньою або задньою рухомою частиною. Така особлива конструкція дозволяє перевозити більші вантажі.

Коли вигідна оренда трала або тягача

Покупка власного великогобаритного транспорту для перевезення вантажів вигідна лише для великих компаній, які часто використовують такі машини. А ось середнім та малим організаціям тримати свій автопарк просто невигідно, особливо якщо вони не приносять прибутку.
Утримання автопарку затратне. Потрібно придбати транспортний засіб, виділити місце для стоянки та гаражу, а також найняти до штату компанії водія та механіка. Крім того знадобляться кошти на зарплатню водієві, покупку запчастин, бензин, тощо.
Якщо машина для перевезення великих вантажів потрібна нерегулярно, то найкращим виходом із ситуації буде оренда трала чи тягача. Вартість оренди набагато менша за щоденне утримання та обслуговування транспортного засобу. При цьому вам не потрібно хвилюватися про гараж, покупку запчастин, техогляди та інше.
Компанія Престиж Буд Стиль пропонує послуги з оренда тягачів та тралів. Спеціалісти компанії допоможуть підібрати найкращий транспорт для виконання роботи. Також менеджери компанії допоможуть скласти оптимальний маршрут для перевезення вантажу в межах Львова та області. Тому можете не хвилюватися стосовно термінів та цілісності вантажу.
Оренда трала чи тягача досить доступна послуга. Особливо з урахуванням того, що у будь-кому випадку оренда обійдеться значно дешевше, ніж придбання власної машини.
Де замовити послуги перевезення вантажів в Львові та області
Компанія Престиж Буд Стиль пропонує надання в оренду транспорту для перевезення негабаритних вантажів або спецтехніки, які заборонено пересуватися на дорогах загального користування своїм ходом. Щоб замовити вантажівку, дзвоніть за номерами, що вказані на сайті.
Наші консультанти допоможуть підібрати найбільш підходящу машину за розміром, потужністю на іншими параметрами. Кожне звернення ми розглядаємо індивідуально, тому можемо гарантувати якісне та швидке перевезення будь-якого вантажу. Зазначимо, що у ціну оренди трала чи тягача вже включена вартість бензину та робота водія. Погодьтеся, це досить вигідно, особливо якщо перевезення вантажів потрібно нерегулярно.
Окрім тралів та тягачів Престиж Буд Стиль пропонує оренду різноманітних спеціальної техніки для виконання дорожніх та будівельних робіт. Екскаватори, самоскиди, бетонозмішувачі та інші машини доступні для замовлення. Для підбору техніки дзвоніть за номерами, що вказані на сайті компанії Престиж Буд Стиль.

В скільки обійдеться оренда бульдозера у Львові?
Ціна розраховується індивідуально для кожного замовника. Проте зазначимо, що мінімальна вартість за годину складає 750 гривень. Машина надається лише на всю зміну, а це 8 годин. Тому мінімальна вартість за робочу зміну складе 6000 гривень. Зазначимо, що у ціну включена робота машиніста та паливо.
Чи можна орендувати без водія?
Оренда всієї нашої техніки, включаючи самоскиди та тягачі можлива лише з нашим водієм. У вартість включена робота з водія, додаткового оплачувати послугу не доведеться.
Ви надаєте лише позмінну/погодинну оренду чи можливий довгостроковий варіант?
В нашому автопарку достатньо одиниць техніки. Дзвоніть і ми розглянемо можливі варіанти. Наперед зазначимо, що оренда трала, тягача та самоскида оплачується за ходку.
Скільки коштує транспортування вантажу?
Оренда самоскида у Львові за годину стартує від 780 грн, проте техніка надається мінімум на 8 годин. Тому вартість користування вантажівкою стартуватиме від 6240 грн.
Який мінімальний термін оренди?
Замовити техніку можна лише на всю зміну, тобто на 8 годин. Час рахується від моменту прибуття техніки на місце виконання робіт.
Потрібна допомога ?
Залиште заявку, наш інженер задасть питання для розрахунку та проконсультує Вас безкоштовно
© 2022 всі права захищені.
Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”
Design by WebDevel
Made on
Tilda