Click to order
Total: 

Або зателефонуйте нам по номеру 

+380 (98) 694 74 88

Наші об'єкти

Загальна площа забудови 18 тис. м2.

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались:

Демонтаж та монтаж складних з/б конструкцій (плити покриття до 18 м), фасад вентильований з утепленням (мін вата з металопрофілем) 5,5 тис. м2., промислові бетонні підлоги ( з навантаженням до 5 тон на 1 м 2), зовнішні внутрішні комунікації, благоустрій території, внутрішнє оздоблення виробничо-складських приміщень висотою 12м., монтаж та виготовлення метало пластикових конструкцій, електропостачання, пожежний водопровід, покрівля дахів, будівництво офісу під ключ, огородження території, під’їзна дорога.
Реконструкція виробничо-складського комплексу (ВСК) ТзОВ «Сандора» з використанням недобудованих будівель та споруд бази УВТК Львівського ДБК – 1 на території сільської ради с. Пасіки Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області», за адресою м. Львів, вул. Збиральна 1
Загальна площа забудови 11,5 тис. м 2

Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались:

Роботи виконувались в ускладнених умовах діючого виробництва. Демонтаж та монтаж складних з/б конструкцій. Земляні роботи. Влаштування монолітних та з/б фундаментів, Цегляна кладка висотою поверха до 9м, Виготовлення та монтаж складних та дрібних металоконструкцій. Влаштування монолітного перекриття з навантаженням 6 тон. На м2, влаштування промислових підлог з навантаженням до 4 тон на м2. Влаштування шатрових дахів, Підвід зовнішніх та внутрішні комунікації, Обшивка стін та підлог керамічною плиткою з посиленою гідроізоляцією, Внутрішнє оздоблення виробничих та офісних приміщень, Благоустрій 7 тис. м2.
Виконання 2-х етапів будівництва пивзаводу (цехів пивоваріння та цеху розливу пива) та будівництва офісного приміщення для ТзОВ «Перша приватна броварня «для людей як для себе»

Роботи які виконувались:
Влаштування металевих колон та ригелів. Влаштування монолітних фундаментів. Монтаж металоконструкцій, монолітного перекриття, монтаж стінових і покрівельних сандвіч панелей. Оздоблювальні та відновлювальні роботи. Виготовлення та монтаж металевих воріт та дверей.

Початок робіт: 2 квартал 2018 р.

Закінчення робіт: 4 квартал 2018 р.
Будівельні роботи на території ПП “Оліяр” (Майола), Львівська область, Пустомитівський район, с. Ставчани
Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались: Фундаменти – буроінєкційні палі довжиною 12м з монолітним ростверком, каркас металевий з металоконструкцій типу «Москва» висота приміщення 10 м. Стіни обшиті частково ВСК панелями, частково Сендвіч-панелями. Промислові підлоги 6 000 м2, благоустрій. Дах м’яка крівля з мембраною.

Загальна площа першої черги 6 000 м2.
Будівництво логістичного центру та складу готової продукції ПАТ «ПБК «Радомишль» в місті Радомишль, Житомирської області для Публічного акціонерного товариства «Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль»
Реконструкція незавершеного будівництва адмінбудинку з розміщенням приміщень сільської ради, музичної школи, відділення зв’язку і амбулаторії в с. Гірне, Стрийського району, Львівської області
Статус – Генпідрядник

Роботи які виконувались:

Влаштування фундаментів, здійснювалась цегляна кладка стін, влаштування дерев`яного даху та покрівлі, влаштування металоконструкцій, влаштування зовнішніх та внутрішніх інженерних комунікацій, проводились оздоблювальні роботи, замощення території, влаштування очисних споруд, здача об`єкту під ключ.
Будівництво Народного дому в селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області
Статус – Генпідрядник.

Роботи які виконувались:

Влаштування фасаду, дерев`яного даху та покрівлі, виконувались оздоблювальні роботи, прокладання внутрішніх та зовнішніх інженерних комунікацій, здійснювалось замощення території
Фотогалерея
Потрібна допомога ?
Залиште заявку, наш інженер задасть питання для розрахунку та проконсультує Вас безкоштовно
© 2022 всі права захищені.
Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”
Design by WebDevel
Made on
Tilda