Click to order
Total: 

Або зателефонуйте нам по номеру 

+380 (98) 694 74 88

Самоскиди Маз.
Вантажність до 20т.
Об'єм до 16 м3.

Послуги самоскида у Львові

Наш автопарк
Будівельні послуги
Детальніше
Металоконструкції
Детальніше
Послуги спецтехніки
Детальніше

Послуги самоскида у Львові та львівській області

На будівельному майданчику не обійтися без великогабаритної техніки для доставки будівельних матеріалів, вивезення будівельного сміття та ґрунту. Оренда самоскида у Львові – досить популярна послуга. Вартість користування машиною залежить від вантажопідйомності та обсягу кузова, а також термінів виконання роботи. Самоскиди потрібні на всіх етапах робіт: від підготовки (вивезення ґрунту) до завершення (вивезення будівельних відходів).


Які послуги надають самоскиди

В Престиж Буд Стиль ви можете замовити послуги самоскида Львів. Такі машини впораються з будь-якою роботою, коли потрібно транспортувати будь-які матеріали. Для цього виставить невеликої машини. Ми пропонуємо орендувати самоскид для виконання таких завдань:

· вивезення піску, ґрунту, будівельного сміття, щебню, залишків бетону;

· вивезення відходів при копанні котловану;

· перевезення будівельних матеріалів (підсипка, земля, яружний пісок, гранітний щебінь).


Замовити послуги самоскида у Львові – означає швидко та якісно доставити чи вивезти вантаж. Орендована техніка допоможе швидко впоратися із земляними роботами, які передують будівництву або позбутися сміття, яке залишається після будівництва.


Довготермінова оренда самоскида дозволить заощадити. Не завжди доцільно витрачати кошти на придбання спеціальних машин. В такому випадку оренда дозволяє не зірвати строки виконання робіт та при цьому не витратити зайвих коштів. Особливо з урахування того, що самоскид може бути потрібен одноразово.


Ще один значний плюс в оренді самоскида – те, що машина надається з водієм. Вам не потрібно шукати спеціаліста, який впорається з машиною. Сертифіковані водії, які працюють в Престиж Буд Стиль впораються із завданнями різного рівня складності.


Оренда самоскида МАЗ 20 тонн Львів та області

Для початку зазначимо, що в вартість оренди включене паливо та послуги оператора. Вартість роботи формується після ознайомлення з фронтом робіт. Дізнатися точну вартість можна після дзвінка нашим спеціалістам, номери вказані на сайті.


Самоскид місткістю 20 тонн зможе впоратися з різноманітними завданнями – від перевезення піску до вивезення сміття чи навіть снігу. 20 тонний самоскид відносно компактний, а значить більш маневрений. За рахунок трьох осей у машину чудово прохідність.


Беручи в оренду самоскид 20 тонн ви отримаєте чимало переваг:

· більш вигідна ціна оренди та нижчий розхід палива, якщо порівнювати з більшими машинами;

· 20-тонна машина має кращу прохідність;

· самоскид 20 тонн може виконувати роботи на території з обмеженим простором.


Самоскиди потрібні далеко не щодня. Тому значно вигідніше наймати машину при потребі. Звертаючись до Престиж Буд Стиль ви отримаєте самоскид з досвідченим водієм. А значить крім коштів заощадите час на пошуки спеціаліста, який керуватиме машиною.


Як орендувати самоскид 20 тонн в Львові та області.

В Престиж Буд Стиль можна замовити різноманітну спеціальну техніку, в тому числі самоскиди. Орендована техніка дозволить швидко та вчасно виконати всі заплановані роботи. При виборі спецтехніки в оренду потрібно врахувати декілька факторів:

· можливість заїзду на територію виконання робіт;

· можливість машини розвернутися;

· кількість вантажу, який потрібно вивезти чи перевезти на місце виконання робіт.


Самі ці фактори допоможуть підібрати достатньо потужну машину. Процедура оренди техніки займає мінімум часу. Достатньо зв’язатися з менеджером Престиж Буд Стиль та обговорити умови використання машини. Після чого в зазначений час машина прибуде на місце виконання робіт. Точну вартість назвати одразу складно. Вартість формується після ознайомлення з майбутніми роботи. Ще до оформлення оренди обговоріть із менеджером такі моменти:

· в якому саме районі Львова чи львівської області будуть відбуватися роботи;

· скільки часу займе робота, якщо складно підрахувати час, можна назвати об’єм матеріалів, який потрібно перевезти;;

· терміни оренди.


Це мінімум факторів, які формують остаточну ціну оренди самоскида. Проте варто зазначити, що у ціну оренди вже включена вартість пального та роботи водія-оператора. Погодьтеся, що оплата роботи найманих водіїв обійдеться дорожче. Крім того, замовити орендований самоскид на один чи кілька разів значно дешевше, ніж купувати власну машину. Компанія Престиж Буд Стиль надає в оренду спецтехніку для виконання будівельних робіт різного рівня складності. Щоб замовити машину та уточнити вартість послуги, дзвоніть за номерами, що вказані на нашому сайті.

Як заомвити посдуги самоскида у Львів?
Зателефонуйте нам у Престиж Буд Стиль, по номеру телефону +380986947488 , ми надамо Вам потрібну консультацію та ми, допоможемо підібрати спецтехніку під ваші потреби.
Чи можна здійснити замовлення спецтехніки без механізатора?
Ні, уся спецтехніка, яку ми надаємо доставляється на об’єкт та виконує роботи,  лише нашими операторами.
Яке мінімальне замовлення оренди?
Мінімальне замовлення це одна зміна, тобто 8год. Відлік починається від прибуття механізму на майданчик та до завершення робочої зміни.
Чи є у нас інша спецтехніка?
Крім самоскидів, у нас також можна орендувати іншу спецтехніку. А саме: грейдери, міксери, довгі тяги, самоскиди, екскаватори та інші механізми, які потрібні на будівельному майданчику.
Потрібна допомога ?
Залиште заявку, наш інженер задасть питання для розрахунку та проконсультує Вас безкоштовно
© 2022 всі права захищені.
Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”
Design by WebDevel
Made on
Tilda