Click to order
Total: 

Або зателефонуйте нам по номеру 

+380 (98) 694 74 88

Колісні, повнопоротні.
Об'єм ковша від 0.7 до 1.3 м3

Послуги екскаватора у Львові

Наш автопарк
Будівельні послуги
Детальніше
Металоконструкції
Детальніше
Послуги спецтехніки
Детальніше

Оренда екскаватора Львів

Виникла потреба спеціальної техніки у галузях будівництва, сільськогосподарських чи комунальних роботах у міських умовах? Компанія Престиж Буд Стиль пропонує послуги екскаватора у Львові. Ефективно здійснює копання, розробку, завантаження, переміщення ґрунту незважаючи на обсяг роботи. Ми надаємо техніку включно з водієм-оператором та паливом.


Переваги послуги екскаватора у Львові

Ми пропонуємо нашим клієнтам продуктивні, універсальні, з чудовою паливною ефективністю технічні засоби, які пришвидшать процес будь-яких проєктів. Скориставшись орендою, ви можете виконати одноразовий обсяг роботи, доповнити своє обладнання відсутнім чи додатковим екскаватором. Це дає змогу заощадити фінанси, спробувати переваги того чи іншого технічного засобу, а також зробить вашу діяльність безпечнішою та ефективнішою.

Перелік завдань екскаватора надзвичайно широкий, наприклад, підйом і переміщення вантажів, планування території під будівництво, розробка котлованів, риття траншей, очищення певної ділянки від снігу, будівельного сміття чи сипучих матеріалів тощо.

Компанія Престиж Буд Стиль пропонує послуги екскаватора Львів, які доступні приватним та корпоративним клієнтам по усій Львівській області. Команда допоможе впоратися із найскладнішими завданнями.


Види спецтехніки, яка пропонується:

- Багатофункціональний екскаватор CAT 318. Особливість цього механізму полягає у повноповоротній кабіні, що збільшує його функціональність та маневреність, дозволяє працювати без сліпих зон у важкодоступних місцях чи в обмеженому просторі, щільній забудові. Завдяки колісній ході та сучасній гідравлічній системі швидко пересуваються (можуть самостійно прибути на об’єкт та вільно рухаються по робочому майданчику.

- Колісний екскаватор Atlas 1304. Основне завдання даного механізму – глибинне копання. Його конструкція з гідравлічною стрілою, телескопічною рукояткою, трьома подовжуючими секціями та грейфером робить його продуктивним при експлуатації будь-якого матеріалу на ділянках різної складності. Екскаватор має велику вантажопідйомність (висота вивантаження сягає 285 см., що дає можливість переміщати ґрунт на самоскид), здатний розробити щільні ґрунти, копати колодязі глибиною до 16 метрів.

- Екскаватор навантажувач JCB 3CX. Технічний засіб є універсальним, виконує широке коло робочих завдань. Складається з телескопічної конструкції на задній стрілі, яка зміщується вправо та вліво на каретці відносно трактора та переднього ковша. Варто відмітити, що розширити спектр роботи самохідної машини, можна завдяки гідравлічній системі, до якої підключається відбійний молоток чи водяна помпа. Екскаватор достатньо потужний, найкраще підходить для здійснення невеликих землерийних і вантажно-розвантажувальних робіт.


Якщо у Вас виникають труднощі з вибором потрібної машини, повідомте нас про це, і ми допоможемо знайти найкраще рішення, проаналізувавши ваші потреби. Телефонуйте за номером +380986947488.


Оренда екскаватора Львів:

- щоб оформити заявку на оренду повноповортного екскаватора у Львові потрібно залишити повідомлення на сайті чи зв’язатися з нами особисто. Менеджери оперативно опрацьовують та відправляють спецтехніку на об’єкт.

- Ціна екскаватора, в залежності від виду, починається від 800 грн. Мінімальне замовлення 8 годин (одна зміна). Робочий день рахується з моменту прибуття. Вартість палива входить в ціну.

- Забезпечуємо доставку, перебазування техніки на об’єкти. Надаємо досвідченого оператора для керування екскаватором.


Отже, орендувати екскаватор у Львові можна дешево, якщо скористатися нашими послугами. Ми пропонуємо техніку лише найкращих брендів.

Чому оренда екскаватора у Львові вигідно замовляти у Престиж Буд Стиль?

На ефективність роботи вирішальний вплив має наявність відповідного обладнання. Скориставшись орендою спецтехніки у нас, Ви отримуєте високоякісне комплексне обслуговування та консультацію. Ми пропонуємо великий вибір, цінність та якість.
Послуги екскаватора Львів пропонують вам такі умови співпраці:
-      різноманітні варіанти техніки з новітніми технологіями, які підходять саме для ваших завдань.
-      Наші менеджери допоможуть надати рішення для важкого обладнання, щоб допомогти Вам подолати усі проблеми в цій галузі. Автокран, екскаватор, грейдер, тягач, самоскид – все це Ви знайдете на нашому сайті.
-      Обслуговування та перевірка кваліфікованими техніками справності машини, особливо перед виїздом на об’єкт.
-      Окрім одноразових, короткострокових робіт співпрацюємо з нашими клієнтами в довгостроковій перспективі. Надаємо конкурентоспроможні угоди.

Як здійснюється оренда екскаватора Львів?
Зателефонуйте нам у Престиж Буд Стиль, по номеру телефону +380986947488 , ми надамо Вам потрібну консультацію та ми, допоможемо підібрати спецтехніку під ваші потреби.
Чи можна здійснити замовлення спецтехніки без механізатора?
Ні, уся спецтехніка, яку ми надаємо доставляється на об’єкт та виконує роботи,  лише нашими операторами.

Яке мінімальне замовлення оренди?
Мінімальне замовлення це одна зміна, тобто 8год. Відлік починається від прибуття механізму на майданчик та до завершення робочої зміни.
Чи є у нас інша спецтехніка?

Крім автокранів, у нас також можна орендувати іншу спецтехніку. А саме: грейдери, міксери, довгі тяги, самоскиди, екскаватори та інші механізми, які потрібні на будівельному майданчику.
Потрібна допомога ?
Залиште заявку, наш інженер задасть питання для розрахунку та проконсультує Вас безкоштовно
© 2022 всі права захищені.
Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”
Design by WebDevel
Made on
Tilda