Click to order
Total: 

Або зателефонуйте нам по номеру 

+380 (98) 694 74 88

Валець: гладкий
Вага: 14т
Функція вібрації створює еффект 20 т

Послуги грунтового катка у Львові

Наш автопарк
Будівельні послуги
Детальніше
Металоконструкції
Детальніше
Послуги спецтехніки
Детальніше
Послуги грунтового катка у Львові
Оренда ґрунтового катка у Львові дуже важлива річ під час виконання земельних робіт, оскільки після риття котлованів, та засипання їх, важливо щоб земля була втрамбована та не просідала. А це можливо або почекати рік чи два, або замовити послуги грунтового катка Львів. Коток виконує функцію вирівнювання, трамбування та ущільнення. Він використовується для трамбування глиняних, ґрунтових, піщаних, щебеневих покриттів. В ґрунтових катках присутня функція вібрації, задля кращого ущільнення основи. Дана функція може збільшити вагу котка в два рази. Оренда віброкотка у Львові допоможе вам виконати великий об’єм роботи за відносно за малий період часу.
Коток вагою 14т чудово виконає роботи з трамбування піску, ґрунту та щебеню товщиною до 50 см. Сам каток є доволі поворотким, а разом з професійних водієм робота буде виконана швидко та якісно. Слід звернути увагу, що в моделі STA 14 присутній вібратор, в такому випадку ущільнення буде відбуватись з такою силою, як би роботи виконував 25-тонний каток.
Бажаєте отримати якісні та недорогі послуги катка у Львові, зателефонуйте нам у Престиж Буд Стиль, по номеру телефону +380986947488 , ми надамо Вам потрібну консультацію та ми, допоможемо підібрати кран під ваші потреби.
Ще одним функціональним підвидом даної моделі може бути прокатка доріг. Наш каток має гладкий валець, що набагато практичніше за кулачковий.

Оренда катка у Львові ви можете вибрати для виконання різноманітних робіт - від трамбування ґрунту після прокладання труб до вирівнювання площадки на автомобільних парковках.

Окрім послуги ґрунтового котка у Львові , компанія Престиж Буд Стиль, надає в оренду послуги грейдера у Львові, екскаватори, самоскиди, бульдозера та іншу спецтехніку необхідну для виконання земляних робіт.
Для виконання планувальних робіт на дорозі, компанія Престиж Буд Стиль також надає послуги автогрейдера у Львові. Завдяки ньому можна легко спланувати основу під дорожнє покриття. Чудово вирівняє ґрунтову дорогу. В парі з котком, ви отримаєте чудовий результат.

Які роботи ви зможете виконати замовивши послуги грунтового котка у Львові?
  • ущільнення ґрунту;
  • трамбування основи на будівельному майданчику;
  • Ущільнення основи для будівництва доріг.

У Престиж Буд Стиль ви маєте можливість замовити оренду вібраційний коток у Львові та послуги автогрейдера Львів.
Зверніть увагу, що мінімальне замовлення – одна щміна тобто, 8 годин.

Чому потрібно замовляти послуги катка та автогрейдера в Престиж?
Замовити послуги віброкотка Львів– ідеальна можливість для невеликих та середніх підприємств, які не мають можливості закупити нове обладнання. Ми знаходимось на ринку 17 років. Багато Замовників працює з нами на регулярних засадах, а відтак мають свої знижки. Серед переваг співпраці з нами ви отримаєте:
  • Оперативне опрацювання вашого замовлення та швидкий прорахунок вартості робіт та доставки техніки на місце
  • швидку доставку техніки на будівельний майданчик;
  • досвідчених водіїв, які регулярно підвищують свою кваліфікацію
Найбільша перевага співпраці з ПБС – це власний парк будівельної техніки у Львові. А це значить, лише те що ви можете замовити в нас усю техніку необхідну для виконання різноманітних будівельних завдань. Головне це те, що при виконанні замовлення, ми гарантуємо належну якість роботи. За кермом будуть досвідчені механізатори. У них великий досвід. Варто відзначити, що уся техніка проходить усі техогляди, також у нас наявні усі необхідні дозволи та документи на спецтехніку та водіїв, які підтверджують їхню кваліфікацію.

Як здійснюється оренда катка Львів?
Зателефонуйте нам у Престиж Буд Стиль, по номеру телефону +380986947488 , ми надамо Вам потрібну консультацію та ми, допоможемо підібрати спецтехніку під ваші потреби.

Чи можна здійснити замовлення спецтехніки без механізатора?
Ні, уся спецтехніка, яку ми надаємо доставляється на об’єкт та виконує роботи,  лише нашими операторами.
Яке мінімальне замовлення оренди?
Мінімальне замовлення це одна зміна, тобто 8год. Відлік починається від прибуття механізму на майданчик та до завершення робочої зміни.
Чи є у нас інша спецтехніка?
Крім каткік, у нас також можна орендувати іншу спецтехніку. А саме: грейдери, міксери, довгі тяги, самоскиди, екскаватори та інші механізми, які потрібні на будівельному майданчику.
Потрібна допомога ?
Залиште заявку, наш інженер задасть питання для розрахунку та проконсультує Вас безкоштовно
© 2022 всі права захищені.
Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”
Design by WebDevel
Made on
Tilda