Click to order
Total: 

Або зателефонуйте нам по номеру 

+380 (98) 694 74 88

Довжина: від 17 до 22м
Модель: ЗІЛ
Вид стріли: колінчасті та телескопічні.

Послуги автовишки у Львові

Наш автопарк
Будівельні послуги
Детальніше
Металоконструкції
Детальніше
Послуги спецтехніки
Детальніше
Послуги автовишки у Львові

Автовишка – це механізм, який здатен виконувати роботу як в місті так і за його межами. Автовишки придатна для виконання різних завдань, такі як монтаж/демонтаж електромереж, кондиціонерів, чистка димоходів, обрізка дерев, миття вікон та інші роботи. Наші автомобілі оснащені стрілами від 18 до 22 метрів, типи: телескопічні та колінчасті, а це в свою чергу дає можливість виконати майже усі види робіт. Отже, слід зробити висновок, що усі роботи, які постали перед вами – оренда автовишки Львів допоможе з ними впоратися.

Особливості замовлення послуги автовишки Львів

Оренда автовишки у Львові підійде до будь-якої сфери, найчастіше замовляють на об’єкти для:
-      Електромонтажних робіт та робіт з лініями електропередачі;
-      Монтажу біг-бордів;
-      Монтажу кондиціонерів;
-      Обрізки дерев;
-      Утеплення фасадів;
-      Ремонт балкові;
-      Ремонт крівлі;
-      Чистка димоходів;
-      Миття вікон;
-      Ремонт балконів;
-      Монтаж металоконструкцій

Це не весь перелік робіт, який може виконати оренда вишки у Львові. Вантажність до 250 кілограмів та висота до 22 метрів дає можливість легко виконати усі перелічені роботи. Завдяки цим характеристикам вишка відмінно підійде для робіт як у місті, так і за його межами. Найчастіще послуги вишки Львів замовляють для виконання будівельних робіт.

Чому слід замовляти послуги автовишки у Львові у Престиж Буд Стиль?

Оренда вишки у Львові можлива у Престиж Буд Стиль. Для цього вам слід зателефонувати за номером телефону, який вказаний на сайті. Ми можемо запропонувати наступні умови співпраці:
ціна за одну годину роботи починається від 690грн. Але вам слід врахувати, що орендувати машину можна не менше ніж на одну зміну - 8 годин;
автовишка подається та виконуються роботи лише нашим водієм, який має великий досвід оператором;

Якщо вам потрібна інша спецтехніка, то у нас ви можете будь-який механізм, який потрібен вам на об’єкт. Якщо ви не знаєте, що вам потрібно, то ви можете описати роботи, які потрібно виконати, а ми вже самі підберемо те, що вам потрібно. Уся техніка регулярно, відповідно до законодавства України проходить техогляди, тому ви можете бути впевненні у справності та надійності нашої спец техніки. Також підприємство Престиж Буд Стиль, окрім пройдених ТО, має наявні усі дозволи та ліцензії необхідні для виконання будівельних робіт та робіт з підвищеною небезпекою Ми виконували роботи на державних підприємствах та полігонах, де проходили детальний контроль з боку служби безпеки. На вказані об’єкти не запускається машина без відповідних дозволів та оглядів, а також водії без необхідних кваліфікацій.
У нас власний парк спецтехніки, а це означає, що усю техніку ви можете замовити в нас та ще й отримати знижку. Під час виконання роботи ми несемо усю відповідальність за справність.

Як здійснюється оренда вишки Львів?
Зателефонуйте нам у Престиж Буд Стиль, по номеру телефону +380986947488 , ми надамо Вам потрібну консультацію та ми, допоможемо підібрати спецтехніку під ваші потреби.
Чи можна здійснити замовлення спецтехніки без механізатора?
Ні, уся спецтехніка, яку ми надаємо доставляється на об’єкт та виконує роботи,  лише нашими операторами.
Яке мінімальне замовлення оренди?
Мінімальне замовлення це одна зміна, тобто 8год. Відлік починається від прибуття механізму на майданчик та до завершення робочої зміни.
Чи є у нас інша спецтехніка?
міксери, довгі тяги, самоскиди, екскаватори та інші механізми, які потрібні на будівельному майданчику.
Потрібна допомога ?
Залиште заявку, наш інженер задасть питання для розрахунку та проконсультує Вас безкоштовно
© 2022 всі права захищені.
Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”
Design by WebDevel
Made on
Tilda