Click to order
Total: 

Або зателефонуйте нам по номеру 

+380 (98) 694 74 88

Вантажність від 10 до 28 тон. Виліт стріли від 12 до 28 м.

Послуги автокрана у Львові

Наш автопарк
Будівельні послуги
Детальніше
Металоконструкції
Детальніше
Послуги спецтехніки
Детальніше
Послуги автокрана у Львові
Оренда автокрана у Львові, це один з найважливіших видів діяльності на ринку спецтехніки. Оскільки на будівельному майданчику кран потрібен завжди від земляних робіт (монтаж блоків/ монтаж каналізації / заливка бетону) до крівлі даху. Відтак можна стверджувати що оренда автокрана Львів важлива і без неї не можна виконати багато робіт на будівельному об’єкті.
Будівельно-монтажні, навантажувально-розвантажувальні роботи, усі ці роботи можна виконати, замовивши послуги крана Львів.

Чому Престиж Буд Стиль?
Послуги автокрана Львів – ідеальна можливість для невеликих та середніх підприємств, які не мають можливості закупити нове обладнання. Ми знаходимось на ринку 17 років. Багато Замовників працює з нами на регулярних засадах, а відтак мають свої знижки.
Найбільша перевага співпраці з ПБС – це власний парк будівельної техніки у Львові. А це значить, лише те що ви можете замовити в нас усю техніку необхідну для виконання різноманітних будівельних завдань. Головне це те, що при виконанні замовлення, ми несемо гарантуємо належну якість роботи. За кермом будуть досвідчені механізатори. У них великий досвід. Варто відзначити, що уся техніка проходить усі техогляди, також наявні усі необхідні дозволи та документи на спецтехніку та водіїв, які підтверджують їхню кваліфікацію.

Бажаєте отримати якісні та недорогі послуги крана у Львові, зателефонуйте нам у Престиж Буд Стиль, по номеру телефону +380986947488 , ми надамо Вам потрібну консультацію та ми, допоможемо підібрати кран під ваші потреби.

Ми пропонуємо наступні автомобілі:
  • КС-3575 на базі Краза, Це автокран, вантажність, якого сягає до 10 тон. Це наймеш потужний кран. Стріла має 15,5м довжини.
  • Кран КТА 25 на базі Маза, Це автокран, який може підняти вагу до 25 тон. Машина з легкістю перемістить великовагові вантажі по будівельному майданчику, виконає роботи по монтажу або демонтувати металеві конструкції або обладнання. В дамоу крані трьохсекційна стріла довжина від 12 до 21,5 м. Висота підйому 21,5 метри.
  • КТА 28 на базі Краза. Це автокран, який може підняти вагу до 28 тон. Його довжина складає від 9,7 до 21,5 метра + 5м гусьок (в разі потреби).

Зверніть увагу, що вартість за послуги крана у Львові вказані з ПДВ. Ціни можуть мінятись в залежності від тривалості замовлення послуги крана Львів. У нас оренда крана обійдеться недорого.
Також варто відзначити, що оренда крана можлива по Львову, та області. Але в такому випадку перебазування рахується окремо. Загальна вартість залежить від того який ви хочете замовити автокран у Львові. Проте прокат автокрана у Львові обійдеться дешево, в порівнянні з покупкою нового. У вартість оренди крана у Львові враховане паливо та зарплата механізатора. Ми націлені на те, щоб пропонувати клієнтам індивідуальні умови співпраці, тому встановлюємо ціну в залежності від тривалості оренди та ретельно контролюємо стан спецтехніки.Які роботи може виконувати кран?
- монтажні роботи, а саме блоки, металоконструкції, обладнання, біг-борди та ін.
- Демонтаж споруд, металоконструкцій, обладнання.
- розвантаження та навантаження матеріалів.

Які переваги варто вказати для послуги крана у Львові?
  • Маневровість;
  • Можливість переїхати з одного місця в інше;
  • Можливість брати вантажі різної ваги та об’єму;


Які послуги автокрана у Львові ви можете замовити у Престиж Буд Стиль ?
Ми надаємо послуги автокрана Львів, механізмами, які мають різну вантажність та виліт стріли, а саме, в нашому автопарку є крани від 10 до 28 т, а виліт стріли сягає від 12 до 28 м.
Чи можна здійснити замовлення спецтехніки без механізатора?
Ні, уся спецтехніка, яку ми надаємо доставляється на об’єкт та виконує роботи,  лише нашими операторами.

Як здійснюється оренда автокрана Львів?
Зателефонуйте нам у Престиж Буд Стиль, по номеру телефону +380986947488 , ми надамо Вам потрібну консультацію та ми, допоможемо підібрати спецтехніку під ваші потреби.

Яке мінімальне замовлення оренди?
Мінімальне замовлення це одна зміна, тобто 8год. Відлік починається від прибуття механізму на майданчик та до завершення робочої зміни.
Чи є у нас інша спецтехніка?
Крім автокранів, у нас також можна орендувати іншу спецтехніку. А саме: грейдери, міксери, довгі тяги, самоскиди, екскаватори та інші механізми, які потрібні на будівельному майданчику.
Потрібна допомога ?
Залиште заявку, наш інженер задасть питання для розрахунку та проконсультує Вас безкоштовно
© 2022 всі права захищені.
Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”
Design by WebDevel
Made on
Tilda