Click to order
Total: 

Або зателефонуйте нам по номеру 

+380 (98) 694 74 88

Вага: від 5 до 15т.
Тяговий клас: від 3 до 10.
Ширина лопати: від 1800 до 2500мм.

Послуги бульдозера у Львові

Наш автопарк
Будівельні послуги
Детальніше
Металоконструкції
Детальніше
Послуги спецтехніки
Детальніше
Послуги бульдозера у Львові

Станом на сьогодні будівництво не можливо уявити без залучення спецтехніки, бульдозери, екскаватори, катки чи крани – усе це потрібно на будівельному майданчику. Усі ці механізми виконують роботу копання, планування, вивантаження чи навантаження.
Навіщо замовляти послуги бульдозера Львів
Бульдозер - самохідний автомобіль, який виконує земляні роботи, а саме планування, розгортання ґрунту, пониження території, розчищення сміття, снігу та інші роботи. Машина складається з трактора на гусениці, з-переду, якого розташована лопата від 2м шириною. Оренда бульдозера Львів потрібна на майданчику, де здійснюється рекультивація та на кар’єрах. Дана спецтехніка має можливість звернути гори, або їх нагорнути.
Оренда бульдозера у Львові, як знайти?
Найкращим рішенням буде – замовити послуги бульдозера Львів у нас - Престиж Буд Стиль. Наша компанія розташована у Львові, а послуги ми надаємо по усій західній Україні. У разі співпраці з нами, ми організуємо усі процеси для того, щоб бульдозер розпочав свою роботу якнайшвидше.
Зателефонуйте нам у Престиж Буд Стиль, по номеру телефону +380986947488 , ми надамо Вам потрібну консультацію та ми, допоможемо підібрати спецтехніку під ваші потреби.

Альтернативні варіанти
Наша компанія «Престиж Буд Стиль» знаходиться на ринку понад 17 років. Наш досвід дозволяє легко підібрати спецтехніку на будь-який будівельний майданчик. Щоб отримати саме те, що потрібно саме для вас, краще зв’язатись з нашим менеджером та пояснити, які роботи потрібно виконати. В залежності від виду робіт Вам може краще підійти інша спецтехніка, яка виконає завдання краще та з меншими витратами.

Чому Престиж Буд Стиль?
Оренда бульдозера Львів – ідеальна можливість для невеликих та середніх підприємств, які не мають можливості закупити нове обладнання. Особливо, якщо вам потрібно виконати роботу разово. Ми знаходимось на ринку 17 років. Багато Замовників працює з нами на регулярних засадах, а відтак мають свої знижки.
Найбільша перевага співпраці з ПБС – це власний парк будівельної техніки у Львові. А це значить, лише те що ви можете замовити в нас усю техніку необхідну для виконання різноманітних будівельних завдань. Головне це те, що при виконанні замовлення, ми гарантуємо належну якість роботи. За кермом будуть досвідчені механізатори. У них великий досвід. Варто відзначити, що уся техніка проходить усі техогляди, також наявні усі необхідні дозволи та документи на спецтехніку та водіїв, які підтверджують їхню кваліфікацію.
Що ви отримаєте, якщо замовите послуги бульдозера у Львові ?
  • Досвідчених водіїв. За кермом буде механізатор, який має великий досвід роботи.
  • Якісно та надійно виконані роботи.
  • Гарантія справності спецтехніки. Ми регулярно проводимо техогляди та обслуговуємо усі наші механізми.
Зателефонуйте нам у Престиж Буд Стиль, по номеру телефону +380986947488 , ми надамо Вам потрібну консультацію та ми, допоможемо підібрати спецтехніку під ваші потреби.

В скільки обійдеться оренда бульдозера Львів?
Ціни залежать від виду робіт, розташування об’єкта та тривалості роботи. Але слід зазначити, що. Усі ціни вказані на сайті вище. У вартість включене паливо та зарплата водія. Зверніть увагу, що мінімальне замовлення у нас – одна зміна (8 год.).
Для яких завдань підходить оренда бульдозера у Львові?


Бульдозер - це самохідний автомобіль, який виконує земляні роботи, а саме планування, розгортання ґрунту, пониження території, розчищення сміття, снігу та інші роботи.
Як здійснюється оренда бульдозера Львів?
Зателефонуйте нам у Престиж Буд Стиль, по номеру телефону +380986947488 , ми надамо Вам потрібну консультацію та ми, допоможемо підібрати спецтехніку під ваші потреби.
Чи можна здійснити замовлення спецтехніки без механізатора?
Ні, уся спецтехніка, яку ми надаємо доставляється на об’єкт та виконує роботи, лише нашими операторами.
Яке мінімальне замовлення оренди?
Мінімальне замовлення це одна зміна, тобто 8год. Відлік починається від прибуття механізму на майданчик та до завершення робочої зміни.
Чи є у нас інша спецтехніка?
Окрім бульдозерів, у нас також можна орендувати іншу спецтехніку. А саме: грейдери, міксери, довгі тяги, самоскиди, екскаватори та інші механізми, які потрібні на будівельному майданчику.

Потрібна допомога ?
Залиште заявку, наш інженер задасть питання для розрахунку та проконсультує Вас безкоштовно
© 2022 всі права захищені.
Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”
Design by WebDevel
Made on
Tilda