Click to order
Total: 

Або зателефонуйте нам по номеру 

+380 (98) 694 74 88

Багаторічний досвід дозволяє нам з легкістю справлятися з найскладнішими завданнями

Послуги Бетонозмішувачів та бетононасосів у Львові

Бетонозмішувачі - наш автопарк
Будівельні послуги
Детальніше
Металоконструкції
Детальніше
Послуги спецтехніки
Детальніше
Послуги бетонозмішувачів та бетононасосів у Львові
Бетонозмішувач – це машина, без якої неможливо уявити роботи на будівельному майданчику. Ця техніка дозволяє перемішати пісок, гравій, цемент та воду для отримання розчину для виконання тих чи інших робіт. Малі об’єми розчину можна приготувати вручну, але що робити, якщо потрібна велика кількість суміші. В такому випадку допоможе оренда бетонозмішувача. У Львові та львівській області орендувати бетономішалку можна в Престиж Буд Стиль.
Орендована бетономішалка допоможе впоратися із найскладнішими завданнями. Самохідний бетонозмішувач – мобільний та обов’язково знадобиться в ході ремонту чи спорудження будівель.

Оренда бетонозмішувача та бетононасоса в Престиж Буд Стиль
Оренда будівельної спецтехніки чудове та просте рішення для швидкого виконання завдання та збереження коштів. Престиж Буд Стиль надає в оренду бетонозмішувачі та бетононасоси, без яких неможливе виконання більшості ремонтних та будівельних робіт. Щоб взяти техніку в оренду не потрібно довго чекати, більшість машин доступні для оренди одразу. Ми надаємо в оренду не лише бетономішалки та бетононасоси, також доступна техніка для підготовчих робіт (екскаватори), висотних робіт (автовишки), транспортування будівельних матеріалів (самоскиди) чи перевезення негабаритних вантажів (трали та тягачі). Техніка надається в оренду після підписання договору та оплати. Одразу заначимо, що у вартість послуги включений бензин та робота водія. Тобто вся техніка надається з водієм-оператором. Це вигідно, оскільки вам не потрібно витрачати час на пошуки спеціаліста та хвилюватися стосовно якості робіт.

Взяти будівельну техніку в оренду досить вигідно. Рентабельність залежить від часу виконання робіт та її специфіки. Якщо вам потрібна бетономішалка чи бетононасос одноразово (для виконання певного об’єму роботу) та навряд чи знадобиться в майбутньому – оренда найбільш вигідне рішення. До того ж оренда будівельної техніки вигідна не лише для приватних осіб, а і для невеликих будівельних компаній, наприклад, коли потрібно більше потужності для швидкого виконання робіт. Більше того, не потрібно витрачати кошти на гаражі для машин, обслуговування, техогляд, роботу водія та механіка. Оренда ж дозволяє отримати бетономішалку чи бетононасос у встановлені терміни прямо на місце виконання будівельних робіт.

Переваги оренди бетононасоса для будівництва
Бетононасос – це машина, яка з відставні подає бетон в будь-яку точку будівельного майданчика. Все це відбувається доволі обережно, тобто руйнування опалубки чи готових конструкцій виключене. Зазначимо, що під час вивантаження вмісту бетономішалки до бетононасоса, суміш додатково перемішується. Це дозволяє контролювати якість суміші, а також її кількість та об’єм. При будь-яких невідповідностях заданим параметрам бетононасос подать застережливий сигнал, оскільки невідповідність пропорцій компонентів суміші може заважити прокачуванню через магістраль.
Оренда бетононасоса дозволяє покращити якість та прискорити темпи виконання робіт. Компанія Престиж Буд Стиль пропонує в оренду бетононасос з функцією подачі бетону на відстань до 150 і на висоту до 50 метрів. Також пропонується машина зі стрілою, а також бетононасос та шасі бетонозмішувача, який може доставити на ваш об’єкт 7 кубометрів бетону та подати його на відстань до 25 метрів.

Використання допоміжної техніки на будівельному майданчику дозволяє в короткі терміни виконати великий об’єм роботи. До того ж якість робіт покращується.
Чому співпрацювати з Престиж Буд Стиль вигідно
Замовити бетонозмішувач та бетононасос в нашій компанії вигідно, і ось кілька причин чому:
·      багаторічний досвід роботи, тому ми чудово розуміємо запити клієнтів;
·      техніка надається в оренду одразу з водієм-оператором, вам не потрібно витрачати час на пошуки спеціаліста, якому можна довірити таку відповідальну роботу;
·      машини доставляються на об’єкт, вам не потрібно турбуватися щодо перебазування;
·      економія коштів, оренда автоміксера та бетононасоса коштує недорого, якщо порівнювати з роботою вручну чи покупкою власної техніки;
·      вся техніка регулярно проходить техогляд, тому ймовірність поломок майже нульова.
Компанія Престиж Буд Стиль надає в оренду різноманітну техніку для виконання будівельних та дорожніх робіт. Окрім бетономішалки та бетононасоса у нас можна замовити послуги екскаватора, самоскида, тягача, автокатка та іншу. Вся техніка надається з водієм, також у вартість включене пальне. Оформляйте заявку на сайті або дзвоніть за вказаними номерами, щоб обговорити терміни виконання робіт.
Чи можна орендувати автоміксер з водієм?
Так, вся техніка надається в користування лише з нашими водіями.
Скільки коштує послуга бетономішалки і бетононасоса?
Ціна на послугу стартує від 750 грн за годину, але техніка надається лише на зміну, а це 8 годин. Виходить, що мінімальна ціна за день оренди складе 6 000 гривень.
Потрібна допомога ?
Залиште заявку, наш інженер задасть питання для розрахунку та проконсультує Вас безкоштовно
© 2022 всі права захищені.
Будівельна компанія “Престиж Буд Стиль”
Design by WebDevel
Made on
Tilda